po szkole

Po szkole w O!MEGA Szkole

Tak już mamy, że lubimy się wiercić. Poranki i popołudnia spędzamy na zajęciach dodatkowych: ruchowych, tanecznych, z majsterkowania, plastycznych czy związanych z innym tematem, który nas aktualnie fascynuje. W każdej wolnej chwili korzystamy z terenu LABA.LAND: kortu tenisowego, łąki, miejskiej plaży czy leśnej czytelni. Zajrzyjcie do nas po godzinach, wybierzcie to, co Was interesuje i dołączcie!

Nauczyciele O!MEGA Szkoły mają wiele talentów. Zarażają nimi w czasie zajęć dodatkowych, których oferta zmienia się cyklicznie co 6 tygodni. Zamiast powiedzenia o „słomianym zapale” wolimy wiarę w to, że dzieci mają prawo szukać i próbować.

Stworzyliśmy szkołę, w której każdy uczeń dostaje dowody na to, że umie, potrafi i uda mu się. Wiemy, jak uczyć, żeby z dobrych zrobić bardzo dobrych, a zniechęconym pomóc uwierzyć w siebie. Teraz chcemy się tą wiedzą podzielić z uczniami innych szkół.

Fajna szkoła to taka, od której nie chce się odpoczywać! Dlatego O!MEGA Półkolonie Letnie i Zimowe to czas, gdy szkoła żyje i zaprasza do doświadczania, eksperymentowania i współdziałania w grupie. Zobacz jakie tematy ferii przygotowaliśmy tym razem!

dzieci

Co na to dzieci?

O!MEGA jest szkołą w której czuje się swobodnie i bezstresowo. Nauczyciele są tutaj dobroduszni i otwarci. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, mówiąc to mam na myśli świetną metodykę pracy nauczycieli, wiąże się to również z dużą ilością spontanicznych wyjść oraz wycieczek związanych z przerabianym aktualnie materiałem. Uważam to za bardzo atrakcyjne. Oczywiście obowiązuje zakres materiału i obowiązków, które trzeba zrealizować, ale jest to jakby rzecz drugoplanowa. Pójście do tego liceum zmieniło moje postrzeganie szkoły i uświadomiło, że można traktować ją faktycznie jako drugi dom

Lubimy O!MEGĘ za to, że: razem fajnie się bawimy (Piotr), nie ma zadań domowych (Piotr), bawimy się na matmie w różne zabawy matematyczne (Tymek), razem robimy w książkach (Karol), poznajemy nowe litery i są fajni nauczyciele (Matylda), są smaczne obiady (Lili), są fajne długie przerwy (Maria).

Aleksy (klasa Science)

Grupa 0-1

Mówili o nas

Podoba Ci się nasz pomysł na edukację?