po szkole

Po szkole w O!MEGA Szkole

Tak już mamy, że lubimy się wiercić. Poranki i popołudnia spędzamy na zajęciach dodatkowych: ruchowych, tanecznych, z majsterkowania, plastycznych czy związanych z innym tematem, który nas aktualnie fascynuje. Zajrzyjcie do nas po godzinach, wybierzcie to, co Was interesuje i dołączcie!

Nauczyciele O!MEGA Szkoły mają wiele talentów. Zarażają nimi w czasie zajęć dodatkowych, których oferta zmienia się cyklicznie co 6 tygodni. Zamiast powiedzenia o „słomianym zapale” wolimy wiarę w to, że dzieci mają prawo szukać i próbować.

Fajna szkoła to taka, od której nie chce się odpoczywać! Dlatego O!MEGA Półkolonie Letnie i Zimowe to czas, gdy szkoła żyje i zaprasza do doświadczania, eksperymentowania i współdziałania w grupie. Zobacz jakie tematy ferii przygotowaliśmy tym razem!