polkolonie

Półkolonie i ferie w O!Mega Szkole

W tym roku szkolnym podczas ferii zimowych O!MEGA Szkoła realizuje półkolonie dla Uczniów w drugim tygodniu ferii, czyli w dniach 6-10 lutego. Zajęcia będą się obywały w oddziale szkoły na ul. Przełajowej.

Więcej informacji podamy już wkrótce!

Do tej pory przeprowadziliśmy m.in.

Półkolonie „Złota rączka w akcji”

Tworząc drewniany domek ogrodowy. Uczestnicy brali udział w całym procesie: od projektu, przez przygotowanie drewna, aż do stawiania konstrukcji i wykończenia.

Półkolonie ceramiczne „Ulepmy piękne lato”

Każde dziecko mogło poćwiczyć swoją wyobraźnię, cierpliwość do precyzyjnych prac manualnych i sprawność rąk na kole garncarskim.

Półkolonie dziennikarsko-detektywistyczne „Na tropie Zakapiora”

Próbując złapać nikczemnika, który próbował pokrzyżować wakacyjne plany młodych detektywów, badając zawód dziennikarza w redakcji Gazety Wyborczej i ćwicząc dykcję podczas prawdziwej audycji w Radio Poznań.

Interesują Cię półkolonie w O!Mega Szkole?

Bądź na bieżąco z tematami i terminami naszych półkolonii i dołącz do nas na Facebooku: facebook.com/omegaszkola/

dzieci

Co na to dzieci?

O!MEGA jest szkołą w której czuje się swobodnie i bezstresowo. Nauczyciele są tutaj dobroduszni i otwarci. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, mówiąc to mam na myśli świetną metodykę pracy nauczycieli, wiąże się to również z dużą ilością spontanicznych wyjść oraz wycieczek związanych z przerabianym aktualnie materiałem. Uważam to za bardzo atrakcyjne. Oczywiście obowiązuje zakres materiału i obowiązków, które trzeba zrealizować, ale jest to jakby rzecz drugoplanowa. Pójście do tego liceum zmieniło moje postrzeganie szkoły i uświadomiło, że można traktować ją faktycznie jako drugi dom

Lubimy O!MEGĘ za to, że: razem fajnie się bawimy (Piotr), nie ma zadań domowych (Piotr), bawimy się na matmie w różne zabawy matematyczne (Tymek), razem robimy w książkach (Karol), poznajemy nowe litery i są fajni nauczyciele (Matylda), są smaczne obiady (Lili), są fajne długie przerwy (Maria).

Aleksy (klasa Science)

Grupa 0-1

Mówili o nas

Podoba Ci się nasz pomysł na edukację?