Półkolonie i ferie w O!MEGA Szkole

W tym roku szkolnym podczas ferii zimowych O!MEGA Szkoła realizuje półkolonie dla Uczniów w drugim tygodniu ferii, czyli w dniach 12-16 lutego 2024 roku. Zajęcia będą się obywały w oddziale szkoły na ul. Przełajowej.
Więcej informacji podamy już wkrótce!

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa dzieci w feriach 12-16.02, organizowanych przez O!MEGA Szkołę jest wypełnienie formularza dostępnego tutaj:

Do tej pory przeprowadziliśmy m.in.

Półkolonie „Złota rączka w akcji”

Tworząc drewniany domek ogrodowy. Uczestnicy brali udział w całym procesie: od projektu, przez przygotowanie drewna, aż do stawiania konstrukcji i wykończenia.

Półkolonie ceramiczne „Ulepmy piękne lato”

Każde dziecko mogło poćwiczyć swoją wyobraźnię, cierpliwość do precyzyjnych prac manualnych i sprawność rąk na kole garncarskim.

Półkolonie dziennikarsko-detektywistyczne „Na tropie Zakapiora”

Próbując złapać nikczemnika, który próbował pokrzyżować wakacyjne plany młodych detektywów, badając zawód dziennikarza w redakcji Gazety Wyborczej i ćwicząc dykcję podczas prawdziwej audycji w Radio Poznań.

Interesują Cię półkolonie w O!MEGA Szkole?

Bądź na bieżąco z tematami i terminami naszych półkolonii i dołącz do nas na Facebooku:

Podoba Ci się pomysł na edukację?