czesne

Rekrutacja i opłaty

O!MEGA Szkoła działa jako szkoła niepubliczna. U nas rekrutacja trwa cały rok, a zainteresowani szkołą rodzice mogą odwiedzić nas podczas Drzwi Otwartych*, w każdej chwili umówić się na spotkanie i zapisać dziecko na tydzień próbny. Różnice programowe (w sytuacji dołączenia w trakcie trwania semestru) nadrabiane są z uczniem indywidualnie przez nauczycieli przedmiotowych.

Wysokość czesnego

Wpisowe: 1200 zł (w chwili podpisywania umowy)
Opłata miesięczna: 900 zł

Szkoła podstawowa

Wpisowe: 1200 zł (w chwili podpisywania umowy)
Opłata miesięczna: 1200 zł

Liceum

Wpisowe: 1300 zł (w chwili podpisywania umowy)
Opłata miesięczna w pierwszej klasie: 1300 zł
Opłata miesięczna w drugiej i trzeciej klasie: 1500 zł

Dodatkowe opłaty

Do wysokości czesnego należy doliczyć koszty wyżywienia (do szkoły posiłki dostarcza firma cateringowa), ceny biletów do instytucji kultury i koszty wycieczek (szacunkowa kwota ustalana jest na początku roku szkolnego i podawana wszystkim rodzicom).

O!Mega to ''szkoła zasilana relacjami''

Działanie

Doświadczamy, wyjeżdżamy, projektujemy, eksperymentujemy - kształcimy kompetencje niezbędne do życia w świecie ciągłych zmian

Frajda

Wierzymy, że edukacja ma sens tylko jeśli daje radość!

Mówili o nas

Podoba Ci się nasz pomysł na edukację?