korepetycje

Po szkole - Korepetycje

Nie ma takiej dziedziny, do której nie potrafią przekonać O!MEGA nauczyciele. Zarażenie miłością do angielskiego, hiszpańskiego, historii, matematyki czy fizyki to dla nich pikuś! Możecie zwrócić się do nich o pomoc w zrozumieniu przedmiotu lub poprosić o wsparcie w opanowaniu konkretnego zagadnienia lub działu z podręcznika. W O!MEGA Szkole duży nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie przyswajanej teorii, więc podczas korepetycji nikt nie będzie narzekać na nudę.

W O!MEGA Szkole możesz skorzystać z dodatkowych zajęć ze wszystkich przedmiotów objętych podstawą programową. Z korepetycji mogą skorzystać uczniowie szkoły podstawowej, licealiści lub maturzyści, którzy planują zdawać egzamin na poziomie rozszerzonym.

Jeśli chcesz sprawdzić nasz sposób na naukę, skontaktuj się z nami i zapytaj o wolne terminy z przedmiotów, które Cię interesują!