Szkolenia i warsztaty dla rodziców

Co miesiąc nowy warsztat w ofercie!

Trudne emocje dzieci

Jak sobie z nimi radzić

26 maja 2018 - warsztaty dla rodziców

Poczucie krzywdy, złość, rozczarowanie, lęk, konflikty z rówieśnikami to doświadczenia, przed którymi wielu rodziców chciałoby uchronić swoje dzieci. Nie jest to jednak możliwe, a eliminowanie trudnych emocji pozbawia okazji do trenowania radzenia sobie z nimi. Co może zrobić rodzic, żeby wesprzeć dziecko? Jak rozmawiać, by wzmocnić jego poczucie kompetencji w pokonywaniu trudności?

Warsztaty odbywają się:
KIEDY: 9.06.2018 w godz. 10:00-13:00
GDZIE: w O!Mega Szkole, ul. Przełajowa 5 w Poznaniu.

Koszt uczestnictwa: 40 zł od osoby lub 60 zł od pary.
Płatność gotówką na miejscu. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się telefoniczne (799-095-605) lub mailowe. (szkola@omegaszkola.edu.pl)
___________________________________________________
INFORMACJE O PROWADZĄCEJ:

Marta Sokołowska - psycholog, absolwentka filozofii i studiów podyplomowych „Psychosomatyka i somatopsychologia” oraz licznych kursów i szkoleń. Słuchaczka kursu podstawowego terapii systemowej. Pracuje w szkole, ma doświadczenie jako psycholog w przedszkolu i żłobku. Prowadząca zajęcia psychoedukacyjne oraz warsztaty dla dzieci, rodziców, nauczycieli i młodych psychologów.

Kto tu rządzi?

Decydowanie i różnice zdań w rodzinie

09 czerwca 2018 - warsztaty dla rodziców

Istnieje przekonanie, że rodzice powinni mówić jednym głosem, bo tylko w takich okolicznościach dziecko pozna właściwy kierunek. A co jeśli możliwe są różne ścieżki, a w dodatku nie sposób ustalić która jest lepsza? Jak wędrować – nie wytyczonym szlakiem, ale korzystając z mapy i biorąc pod uwagę zmieniające się okoliczności? Kto powinien trzymać kompas i na jakie odstępstwa od planu podróży warto się skusić?

Warsztaty odbywają się:
KIEDY: 9.06.2018 w godz. 10:00-13:00
GDZIE: w O!Mega Szkole, ul. Przełajowa 5 w Poznaniu.

Koszt uczestnictwa: 40 zł od osoby lub 60 zł od pary.
___________________________________________________
INFORMACJE O PROWADZĄCEJ:

Zapisz się na warsztaty!

ZAPISY

e-mail: szkola@omegaszkola.edu.pl

telefon: 799095605

koszt uczestnictwa w jednych warsztatach:

40 zł za osobę / 60 zł para

Płatność gotówką na miejscu. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne lub mailowe.