NOWATORSKA KLASA SPORTOWA W O!MEGA Szkole!

Półkolonie tenisowe

W dorosłym życiu bardzo ważny jest work-life balance. Dlaczego sport-school-life balance dzieci schodzi więc na dalszy plan? Postanowiliśmy znaleźć na to sposób, tworząc w O!MEGA SZKOLE pionierską klasę dla młodych sportowców, gdzie obowiązki szkolne i treningi nie muszą rywalizować!

W sporcie ważna jest dobra taktyka. W O!MEGA SZKOLE pracowaliśmy nad nią okrągły rok! Wszystko po to, by od pierwszej klasy szkoły podstawowej zapewnić dzieciom mistrzowską możliwość rozwijania sportowej pasji i sprawnej wspinaczki po kolejnych szczeblach edukacji, bez konieczności rezygnowania z przywilejów dzieciństwa.

POZNAJ ZASADY GRY W O!MEGA KLASIE SPORTOWEJ!

PRZEPEŁNIONY PLAN LEKCJI I TRENINGI DO PÓŹNYCH GODZIN? Dyskwalifikujemy je.

W O!MEGA SZKOLE wiemy, że tylko racjonalny trening czyni mistrza. Dlatego 16 godzin treningów sportowych tygodniowo zrównoważyliśmy nowatorskimi rozwiązaniami edukacyjnymi, które gwarantują szybkie przyswajanie materiału szkolnego i podsycają naturalną ciekawość i chęć do rozwoju.

PRESJA I TRUDNE EMOCJE? U nas są na aucie.

Psychologowie w O!MEGA SZKOLE nastawieni są na pracę z uczniami od najmłodszych klas szkoły podstawowej. Od pierwszych dni w szkole młodzi zawodnicy mogą liczyć na wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami, naukę współdziałania, trening koncentracji uwagi i uważności i pokaźne dawki uskrzydlającej motywacji!

CIĄGŁY STRES I OBAWA O WYNIKI? Nie są w naszej drużynie.

W O!MEGA SZKOLE trenerzy, mentorzy i psychologowie mają duże doświadczenie w pracy z ambitnymi młodymi ludźmi. Aby chęć do nauki i treningów oraz przyjemność związana z uprawianiem sportu nie minęły przy pierwszej porażce, pracujemy w oparciu o metodę obniżania wartości wyniku (tzw. lower the importance) pozwalającą na zdobywanie coraz lepszych osiągnięć sportowych i edukacyjnych dzięki eliminowaniu stresu, paraliżującego psychikę i ciało młodych zawodników.

NIEZDROWA RYWALIZACJA W KLASIE? U nas wypada z gry.

Klasa sportowa w O!MEGA SZKOLE będzie liczyć maksymalnie 10 zawodników. Dedykowani grupie mentorzy będą wspierać ich w codziennych obowiązkach i czuwać nad harmonijnym rozwojem całej grupy. Na bieżąco modyfikowany i dostosowywany do sezonów turniejowych plan pozwoli na zachowanie odpowiednich proporcji nauki, treningów i odpoczynku wszystkich uczniów.

SPARTAŃSKA DYSCYPLINA I TRENING CHARAKTERU? Znamy mniej starożytne sposoby.

Surowe wymagania i wojskową dyscyplinę odłożyliśmy do lamusa. Chwile słabości i gorsze momenty zdarzają się przecież każdemu. W O!MEGA SZKOLE dobre wyniki w nauce i sporcie pomagamy uczniom osiągać dzięki mądrej organizacji czasu, nauce odpowiedzialności i wspólnym poszukiwaniu możliwości rozwiązania pojawiających się trudności.

Zainteresowany dołączeniem do naszej drużyny? Rekrutacja do I KLASY SPORTOWEJ trwa!

Odwiedź naszą O!MEGA SZKOŁĘ na Przełajowej 5 w Poznaniu, lub zapytaj o szczegóły telefonicznie lub mailowo. Do zobaczenia we wrześniu!