Zapraszamy do szkoły O!Mega!

Zadzwoń i umów się na dni próbne

Dołącz do nas

Przekonaj się, o ile więcej można nauczyć się w szkole bez sprawdzianów i ocen. Zamiast dzienników, ławek i dzwonków mamy czas na eksperymenty, dyskusje i wspólne wyprawy. Sprawdź, ile czasu na rozwój swoich zainteresowań możesz odzyskać, przenosząc się do naszej szkoły.

My już wiemy ;>

Zapisz się na tydzień próbny w szkole O!Mega

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapraszamy do szkoły O!Mega!

Poznańska Szkoła O!Mega wspiera dzieci w samodzielnych działaniach. Jeżeli szukacie szkoły, w której mądrzy dorośli jedynie zadają umiejętne pytania, a na poszukiwanie odpowiedzi z zapałem wyprawiają się dzieci i nastolatkowie, świetnie trafiliście! Wszystkich zainteresowanych szkołą O!Mega zapraszamy na dni próbne i bezpośrednie rozmowy z naszymi uczniami.

O!Mega - swobodne skoki rozwojowe!

W szkole O!Mega trwa rekrutacja na rok szkolny 2017/2018. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na indywidualne spotkania.

Oferujemy wszystkie poziomy edukacyjne. W naszym przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum i liceum zapewniamy pełne wsparcie dla dzieci w wieku od lat 3 do 18 roku życia.

Zapraszamy wszystkich rozważających dołączenie do szkoły O!Mega na tygodniowy bezpłatny pobyt w szkole. Branie udziału we wszystkich zajęciach, poznanie zasad panujących w szkole, nawiązanie relacji z uczniami i pracownikami najlepiej pozwala "przymierzyć" rolę O!Mega Ucznia.

Terminy tygodni próbnych ustalamy indywidualnie pod numerem telefonu: +48 799 095 605

Jedynym dokumentem potrzebnym, aby dziecko mogło dołączyć do szkoły O!Mega jest zgoda psychologa na zapisanie dziecka do edukacji domowej.

W przypadku dzieci startujących do 1 klasy :

Zaświadczenie o odbyciu rocznego przygotowania przedszkolnego realizowanego w roku szkolnym 2016/17 ( wystawia placówka, do której dziecko uczęszczało). Jeśli kandydat/ka nie uczęszczał/a do przedszkola, niezbędna jest opinia z poradni psychologiczno - pedagogicznej o gotowości do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Proces rekrutacji krok po kroku

Ten prosty spis kroków pozwoli Ci błyskawicznie przejść przez krótką procedurę

KROK 1

Pobierz ankietę rekrutacyjną i wypełnioną prześlij na adres: rekrutacja@omegaszkola.edu.pl. W ankiecie spotkasz pytania, dzięki którym będziemy mogli lepiej poznać potrzeby Twojego Dziecka i Twoje jako Rodzica.

KROK 2

Umów się na spotkanie.

Rodzice uczniów, którzy rozpoczynają przygodę z edukacją przedszkolną oraz szkolną (zerówka, pierwsza klasa szkoły podstawowej) spotykają się z Koordynatorem ds rekrutacji. Małgorzata Staniszewska, która pełni tę funkcję, skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu ankiety.

Rodzice uczniów, którzy do tej pory chodzili do innej szkoły, spotykają się z Koordynatorką kadry. Joanna Sowińska, która pełni tę funkcję, skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu ankiety.

KROK 3

Wybierz termin bezpłatnego ?tygodnia próbnego?.

Bardzo nam zależy, żebyście nie kupowali przysłowiowego kota w worku. Każde dziecko ma prawo sprawdzić, czy nasza definicja edukacji jest dla niego. Każdy odpowiedzialny rodzic ma prawo poobserwować szkołę z bliska, zanim powierzy jej swoje dziecko. Dlatego zapraszamy na kilka dni ?przymierzania? szkoły O!Mega, oglądania jej kolorów, zasad, proponowanych aktywności.

Za ustalanie kalendarza tygodni próbnych odpowiada Małgorzata Staniszewska. Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 799 095 605.

KROK 4

Zrealizuj spotkanie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Formalnie dzieci i nastolatki uczące się w szkole O!Mega są edukowane w ramach tak zwanej edukacji domowej. Dlatego będziemy Was prosić o uzyskanie stosownego zaświadczenia w PPP. To prosty element formalny, o wszystkim opowiemy na spotkaniu.

KROK 5

Zapłata wpisowego w wysokości 1000 zł oraz uzupełnienie dokumentów związanych z przyjęciem do szkoły (ankiety osobowej, informacji o stanie zdrowia itp.)

Organem prowadzącym szkołę O!Mega jest Fundacja działająca pro publico bono. Masz pewność, że każda wpłata idzie w całości na pokrycie kosztów edukacji Twojego dziecka, Fundacja nie zarabia na prowadzeniu szkoły nawet w minimalnym stopniu.

KROK 6

Uroczyste przyjęcie do społeczności szkolnej, ale?.to już nasza mała tajemnica!

Czekamy na Ciebie!