Z Przełajowej na Wimbledon. Półkolonie tenisowe z trenerką Magdą Kałasz

16-20 lipca - cena: 450 zł

O!MEGA TENIS

Czy tenis to sport zarezerwowany dla nielicznych? Wcale nie! Certyfikowana trenerka tenisa Magda Kałasz zadba o to, by każde dziecko (niezależnie od stopnia zaawansowania) poczuło się pewnie na korcie. Wspólnie poćwiczymy celność, siłę i ogólną sprawność uczestników półkolonii tenisowych. W programie ćwiczenia z rakietami i piłką, mini sparingi i mnóstwo zabawy przy grupowych grach i aktywnościach. Jeśli Twoje dziecko nigdy nie miało w ręku rakiety i dopiero zaczyna drogę na Wimbledon – bez obaw! Postaramy się, by po tych półkoloniach z wypiekami na twarzy śledziło rozgrywki i turnieje tenisowe i zapałało miłością aktywności sportowej. Nie zapomnimy również o bezpieczeństwie w sporcie – wspólnie nauczymy się rozgrzewać i rozciągać mięśnie, dbać o odpowiedni poziom nawodnienia organizmu i poznamy najważniejsze aspekty zdrowej, sportowej diety.

Program dzienny

08:30 Otwarcie O!MEGA SZKOŁY

09:00 Wspólne drugie śniadanie (przyniesione z domu w lunchboxie)
09:30 Treningi i zabawy na korcie.
12:30 Wspólny obiad (zapewniony przez O!MEGA Szkołę)

14:00 Zabawy i gry zespołowe.
16:30 Wspólny podwieczorek (przyniesiony z domu w lunchboxie)

17:00 Podsumowanie dnia
17:30 Zamknięcie O!MEGA Szkoły

Dodatkowe informacje:

Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Młodsze rodzeństwo może dołączyć do grupy przedszkolnej (koszt: 250 zł/tydzień + obiad i podwieczorek 10 zł/dzień). Cena półkolonii obejmuje: zajęcia pod okiem O!MEGA kadry, obiad, ubezpieczenie, opiekę nad dziećmi w godzinach od 8:30 do 17:30, wypożyczenie sprzętu tenisowego, materiały techniczne i plastyczne, wejściówki do miejsc i atrakcji miejskich przewidzianych w harmonogramie poszczególnych tygodni.

Cześć!

Nasza strona jest w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za ewentualne problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z niej.

Pozdrawiamy,
O!Mega Szkoła