Wakacje jak rakieta

Półkolonie tenisowe

O!MEGA TENISIŚCI

• Półkolonie tenisowe w O!MEGA SZKOLE to największa dawka ruchu na świeżym powietrzu, sportu i aktywnych form rozrywki z całej naszej wakacyjnej oferty.
  • Przygotowane przez wykwalifikowanego trenera i naszą kadrę treningi i warsztaty to idealna opcja dla dzieci, które bez sportu nie wyobrażają sobie dnia! W programie m.in. 2 godziny tenisa na różnych stopniach zaawansowania dziennie, treningi ogólnorozwojowe dla poprawy ogólnej kondycji i wydolności, a także mnóstwo śmiechu podczas zajęć i zabaw ruchowych.
  • Położone tuż przy O!MEGA Szkole korty Posnania dają możliwość przeprowadzania profesjonalnych rozgrywek, w których od wyniku ważniejsze jest dobre samopoczucie i świetna zabawa graczy. Półkolonie zakończymy mini turniejem, który pozwoli na podsumowanie wspólnego tygodnia treningów.

Z Przełajowej na Wimbledon

1. Półkolonie tenisowe w O!MEGA SZKOLE to 5 dni i 45 godzin treningów, gier zespołowych i zabawy pod okiem wykwalifikowanej trenerki i świetnej kadry.
  2. Tenisowej drużynie dowodzić będzie Magda- wulkan energii, dla której tenis to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja! Jako zawodniczka doskonale wie, z jakimi trudnościami borykają się młodzi sportowcy, a bariery i obawy zamienia w ogromną radość z przeżywania sportowych emocji. To pod jej opieką uczestnicy półkolonii w O!MEGA Szkole zrobią pierwszy krok do zdobycia tytułu pierwszej rakiety świata, lub dzięki praktycznym wskazówkom, poradom i odpowiedniemu treningowi, znacznie podniosą swoje tenisowe umiejętności.
  3. Profesjonalne wsparcie mentora półkolonii przez O!MEGA kadrę, zapewni grupie bezpieczne i przyjazne środowisko gry i zabawy.
  4. Niezwykłe wnętrza, ogród O!MEGA SZKOŁY, pobliski Park Cytadela i korty czekają na energię i pomysły młodych sportowców.

Program dzienny

08:00   Otwarcie O!MEGA SZKOŁY
09:00   Wspólne drugie śniadanie / TENISOWA ROZGRZEWKA
09:30   RAKIETY START! Nauka gry, treningi tenisowe i zajęcia ruchowe.
13:30   Wspólny obiad
14:00   W DRUŻYNIE SIŁA! Gry i zabawy zespołowe.
15:30   Wspólny podwieczorek
16:00   Podsumowanie dnia / ĆWICZENIA ROZCIĄGAJĄCE I WYCISZAJĄCE.
17:00   Zamknięcie O!MEGA Szkoły

Zapewniamy:

·        Obiad (drugie śniadanie i podwieczorek zabieramy z domu w lunchboxach)
·        Napoje bez limitu (woda, herbata, lemoniada)
·        Udział we wszystkich zajęciach, treningach, grach i zabawach przewidzianych w ramach półkolonii.
·        Pamiątka z półkolonii
·        Ubezpieczenie NNW

O!MEGA MIEJSCE

O!MEGA Szkoła to wyjątkowe miejsce. Nasze sale zajęć, korytarze, ogród i O!MEGAFON, czyli schowek z instrumentami, to naprawdę kreatywna i przyjazna młodym umysłom przestrzeń. Nawet w przerwie od zajęć jest tu co robić!

O!MEGA POSIŁKI

Obiady do O!MEGA Szkoły dostarcza sprawdzona firma cateringowa. Wszystkie propozycje są domowe, zdrowe i, co najważniejsze, trafiają w gusta dziecięcych podniebień! Możliwość wyboru zestawów uwzględniających alergie i nietolerancje pokarmowe zdejmie z rodziców obowiązek przygotowywania lunch-boxów na cały dzień. Drugie śniadanie i podwieczorek zabieramy z domu, unikając chrupek, słodyczy i gazowanych napojów.

Wszystkie posiłki w O!MEGA SZKOLE jemy przy wspólnym stole. To super czas rozmów, śmiechu i wymiany poglądów różnych grup wiekowych. To także solidna dawka samodzielności i odpowiedzialności- staramy się, by dzieci same decydowały o swoich porcjach, tłumaczymy zasady segregacji odpadów i wspólnymi siłami doprowadzamy jadalnię do czystości.

O!MEGA MOŻLIWOŚCI

Kuźnia tenisowych talentów rusza o 9:00, ale bez obaw! Pomyśleliśmy o rodzicach, którym dojazd do pracy zajmuje nieco więcej czasu. Na młodych mistrzów rakiety będziemy czekać od 8:00. Godzinę do rozpoczęcia zajęć mogą przeznaczyć na zjedzenie śniadania, czytanie ulubionej książki lub zabawę ze znajomymi! Dokładnie tak samo działa O!MEGA Szkoła po zakończeniu godzin treningów i zabawy sportowych talentów. Do przyjazdu rodziców mogą odpoczywać w naszej bibliotece, lub ćwiczyć zagrania w naszym ogrodzie!

O!MEGA RODZEŃSTWO

Im liczniejsza drużyna, tym lepiej! Pomyśleliśmy o młodszym rodzeństwie naszych młodych sportowców, tworząc wakacyjną grupę przedszkolną (3-6 lat). Gdy starsze rodzeństwo będzie w najlepsze szaleć z rakietą na korcie, maluchom zapewnimy opiekę i zabawę pod okiem naszych wspaniałych mentorek. W programie mnóstwo zajęć plastycznych, muzycznych i ruchowych, a także wspólna zabawa i gry ze starszakami.