Złota rączka w akcji! Majsterkowanie i technika dla każdego.

2-6 lipca 2018 - cena: 400 zł

MAJSTERKOWANIE I TECHNIKA DLA KAŻDEGO!

Piłki w dłoń! Na warsztat bierzemy umiejętności manualne! W pierwszym tygodniu lipca udowodnimy dzieciom, że majsterkowanie, praca w drewnie i gotowanie to niezła zabawa. Pod okiem doświadczonych opiekunów i w bezpiecznej atmosferze dzieci zbudują własnoręcznie domek ogrodowy, przygotują do niego meble i dekoracje i wyruszą w kulinarną podróż dookoła świata. Te półkolonie to prawdziwa gratka dla najmłodszych, którzy „rwą” się do dorosłych zajęć i lubią spędzać czas na główkowaniu i uczeniu się całkiem nowych rzeczy.

Program dzienny

08:30 Otwarcie O!MEGA SZKOŁY

09:00 Wspólne drugie śniadanie (przyniesione z domu w lunchboxie)
09:30 Piłki w dłoń! Majsterkowanie i prace techniczne na świeżym powietrzu.
13:30 Wspólny obiad (zapewniony przez O!MEGA Szkołę)

14:00 Kulinarnie, plastycznie, zabawnie! Warsztaty i zabawy grupowe.

16:00 Wspólny podwieczorek (przyniesiony z domu w lunchboxie)

16:30 Podsumowanie dnia
17:30 Zamknięcie O!MEGA Szkoły

Dodatkowe informacje:

Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Młodsze rodzeństwo może dołączyć do grupy przedszkolnej (koszt: 250 zł/tydzień + obiad i podwieczorek 10 zł/dzień). Cena półkolonii obejmuje: zajęcia pod okiem O!MEGA kadry, obiad, ubezpieczenie, opiekę nad dziećmi w godzinach od 8:30 do 17:30, wypożyczenie sprzętu tenisowego, materiały techniczne i plastyczne, wejściówki do miejsc i atrakcji miejskich przewidzianych w harmonogramie poszczególnych tygodni.