Let’s explore Australia!

Półkolonie językowe

O!MEGA PAPUGI

• Półkolonie językowe w O!MEGA SZKOLE to propozycja dla dzieci, które chciałyby spędzić wakacje przyswajając mnóstwo nowej, językowej wiedzy, doskonale się przy tym bawiąc!
  • Metoda „learning by doing” to najprzyjemniejszy sposób na poznawanie nowych słówek i naturalny sposób na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. W programie m.in. odkrywanie geograficznych i przyrodniczych tajemnic Australii i Oceanii, wyciąganie podróżniczych wskazówek od tubylców, przygotowywanie masek i przebrań plemiennych, szybki kurs gotowania australijskich potraw i wiele, wiele innych, a to wszystko po angielsku! Wszystko po to, by porozumiewanie się w obcym języku stało się tak łatwe i naturalne, jak codzienne konwersacje w języku polskim.
  • Umiejętnie skonstruowane zadania i ćwiczenia pozwolą na językowy postęp i znaczne poszerzenie słownika dzieci na różnych poziomach zaawansowania.

Góra Kościuszki możliwości!

1. Półkolonie językowe w O!MEGA SZKOLE to 5 dni i 45 godzin edukacyjnych warsztatów, ćwiczeń i konwersacji po angielsku z Australią i Oceanią w tle, podczas których pojęcie nudy nie istnieje!
  2. Przewodnikami ekipy młodych podróżników są O!MEGA lektorki z zaprzyjaźnionej szkoły językowej PAPUGA: Weronika Barcz i Aleksandra Dmowska, dla których uczenie angielskiego to rzecz tak naturalna, jak sen dla misia koali. Z jedną różnicą: ich energia i sposób prowadzenia zajęć nie pozwoli nikomu przysypiać! Bez trudu porywają grupę, przekazując dzieciom miłość i chęć do używania obcego języka jak najczęściej.
  3. Niezwykłe wnętrza, ogród O!MEGA SZKOŁY i pobliski Park Cytadela to nieodkryte lądy na wakacyjnej mapie świata. Tu dzieci znajdą wszystko, czego potrzebują do zabawy, nauki, nawiązywania nowych przyjaźni i swobodnego rozwoju!

Program dzienny

08:00   Otwarcie O!MEGA SZKOŁY
09:00   Wspólne drugie śniadanie / TIME TO SAY HI!
09:30   ONE WAY TICKET- warsztaty i zajęcia w szkole/w terenie
13:30   Wspólny obiad
14:00   LET’S EXPLORE! – zabawy i gry językowe
15:30   Wspólny podwieczorek
16:00   Podsumowanie dnia / MIĘKKIE LĄDOWANIE
17:00   Zamknięcie O!MEGA Szkoły

Zapewniamy:

• Obiad (drugie śniadanie i podwieczorek przynosimy z domu)
  • Napoje bez limitu (woda, herbata, lemoniada)
  • Udział we wszystkich zajęciach, warsztatach i miejskich wycieczkach przewidzianych w ramach półkolonii;
  • Materiały plastyczne i dydaktyczne, komputery
  • Pamiątka z półkolonii
  • Ubezpieczenie NNW

O!MEGA MIEJSCE

O!MEGA Szkoła to wyjątkowe miejsce. Nasze sale zajęć, korytarze, ogród i O!MEGAFON, czyli schowek z instrumentami, to naprawdę kreatywna i przyjazna młodym umysłom przestrzeń. Nawet w przerwie od zajęć jest tu co robić!

O!MEGA POSIŁKI

Obiady do O!MEGA Szkoły dostarcza sprawdzona firma cateringowa. Wszystkie propozycje są domowe, zdrowe i, co najważniejsze, trafiają w gusta dziecięcych podniebień! Możliwość wyboru zestawów uwzględniających alergie i nietolerancje pokarmowe zdejmie z rodziców obowiązek przygotowywania lunch-boxów na cały dzień. Drugie śniadanie i podwieczorek zabieramy z domu, unikając chrupek, słodyczy i gazowanych napojów.

Wszystkie posiłki w O!MEGA SZKOLE jemy przy wspólnym stole. To super czas rozmów, śmiechu i wymiany poglądów różnych grup wiekowych. To także solidna dawka samodzielności i odpowiedzialności- staramy się, by dzieci same decydowały o swoich porcjach, tłumaczymy zasady segregacji odpadów i wspólnymi siłami doprowadzamy jadalnię do czystości.

O!MEGA MOŻLIWOŚCI

Półkolonie językowe ruszają o 9:00, ale bez obaw! Pomyśleliśmy o rodzicach, którym dojazd do pracy zajmuje nieco więcej czasu. Na młodych poliglotów będziemy czekać od 8:00. Godzinę do rozpoczęcia zajęć mogą przeznaczyć na zjedzenie śniadania, czytanie ulubionej książki lub zabawę ze znajomymi! Dokładnie tak samo działa O!MEGA Szkoła po zakończeniu godzin pracy biura australijskiej podróży. Do przyjazdu rodziców mogą odpoczywać w naszej bibliotece lub ogrodzie, szukając nieznanych dotąd gatunków roślin i owadów!

O!MEGA RODZEŃSTWO

Każdy prawdziwy odkrywca ma swoich wiernych kompanów! Pomyśleliśmy o młodszym rodzeństwie naszych globtroterów, tworząc wakacyjną grupę przedszkolną (3-6 lat). Gdy starsze rodzeństwo ruszy w pełną przygód, językową podróż po Australii i Oceanii, maluchy będą świetnie się bawić pod opieką naszych wspaniałych mentorek. W programie mnóstwo zajęć plastycznych, muzycznych i ruchowych, a także niezapomniane wycieczki w głąb najdalszych parkowych zakamarków!