Mistrzowie wywiadu. Półkolonie dziennikarsko-detektywistyczne.

23-27 lipca - cena: 400 zł

O!MEGA WYWIAD

Kto próbuje odwołać wakacje? Czy młodzi śledczy są w stanie go zdemaskować? Ile wysiłku potrzeba, by wpaść na odpowiedni trop? Na to pytanie mogą odpowiedzieć tylko uczestnicy półkolonii dziennikarsko-detektywistycznych! W programie szlify dziennikarskiego warsztatu, trening sprytu, spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia, warsztaty fotograficzne, a także wiele gier, zabaw i aktywności kształtujących kompetencje społeczne najmłodszych.

Program dzienny

08:30 Otwarcie O!MEGA SZKOŁY
09:00 Wspólne drugie śniadanie (przyniesione z domu w lunchboxie)
09:30 Warsztaty dziennikarsko-detektywistyczne
12:30 Wspólny obiad (zapewniony przez O!MEGA Szkołę)
14:00 Zabawy i gry tematyczne.
16:30 Wspólny podwieczorek (przyniesiony z domu w lunchboxie)
17:00 Podsumowanie dnia
17:30 Zamknięcie O!MEGA Szkoły

Dodatkowe informacje:

Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Młodsze rodzeństwo może dołączyć do grupy przedszkolnej (koszt: 250 zł/tydzień + obiad i podwieczorek 10 zł/dzień). Cena półkolonii obejmuje: zajęcia pod okiem O!MEGA kadry, obiad, ubezpieczenie, opiekę nad dziećmi w godzinach od 8:30 do 17:30, wypożyczenie sprzętu tenisowego, materiały techniczne i plastyczne, wejściówki do miejsc i atrakcji miejskich przewidzianych w harmonogramie poszczególnych tygodni.