Ulepmy piękne lato! Półkolonie ceramiczne z pracownią HEHO

9-13 lipca - cena: 450 zł

O!MEGA CERAMIKA

Jak zrobić ceramiczny zielnik? Czy zwierzaki z poznańskiego zoo da się odwzorować w glinie? Jak ulepić z gliny naszyjnik, kolczyki lub brelok? Czy praca na kole garncarskim jest tak prosta, na jaką wygląda? Na co uważać szkliwiąc ceramiczne dzieła? Gdzie i jak szukać artystycznych inspiracji? Na te wszystkie pytania będą umieli odpowiedzieć uczestnicy półkolonii ceramicznych z pracownią HEHO! Na dzieci czeka 5 dni zajęć pod okiem doświadczonych ceramików. W planie miejskie wycieczki, artystyczne wędrówki, mnóstwo zabawy i ćwiczeń (intelektualnych i manualnych) przy pracy z gliną i szkliwem ceramicznym. Oprócz warsztatów plastycznych na dzieci czekają ciekawe miejskie wycieczki i wizyta w centrum zabawy Frajda.

Program dzienny

08:30 Otwarcie O!MEGA SZKOŁY
09:00 Wspólne drugie śniadanie (przyniesione z domu w lunchboxie)
09:30 Inspiracje/ceramiczne wariacje.
13:30 Wspólny obiad (zapewniony przez O!MEGA Szkołę)
14:00 Glina w ruch! Młodzi ceramicy w akcji.
16:30 Wspólny podwieczorek (przyniesiony z domu w lunchboxie)
17:00 Podsumowanie dnia
17:30 Zamknięcie O!MEGA Szkoły

Dodatkowe informacje:

Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Młodsze rodzeństwo może dołączyć do grupy przedszkolnej (koszt: 250 zł/tydzień + obiad i podwieczorek 10 zł/dzień). Cena półkolonii obejmuje: zajęcia pod okiem O!MEGA kadry, obiad, ubezpieczenie, opiekę nad dziećmi w godzinach od 8:30 do 17:30, wypożyczenie sprzętu tenisowego, materiały techniczne i plastyczne, wejściówki do miejsc i atrakcji miejskich przewidzianych w harmonogramie poszczególnych tygodni.