O mnie

W wolnych chwilach…

...oddaję się wielu zainteresowaniom, wśród których znajdują się m.in. turystyka piesza i rowerowa, kolarstwo, historia, lotnictwo, archeologia i fotografia. Każdego dnia, o ile pozwala na to pogoda, jeżdżę na rowerze.

W szkole O!Mega…

...jestem nauczycielem geografii. Staram się rozbudzać w uczniach ciekawość świata. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i przekazuję wiedzę w sposób jak najbardziej prosty, ciekawy i zrozumiały. Każdy ma jakieś predyspozycje, każdy ma w sobie duży potencjał. Trzeba go w sobie tylko odnaleźć i mądrze wykorzystać. Chcę, żeby nauka geografii nie była tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim niosła dużo przyjemności i satysfakcji.

Z wykształcenia…

... jestem absolwentem Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako nauczyciel geografii pracuję od kilkunastu lat.

Z przekonania…

...jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i tolerancyjną. Interesuje mnie wszystko, co nas otacza. Od małej komórki po wielkie galaktyki. Tę wrodzoną ciekawość staram się przekazywać i zaszczepiać moim uczniom. Człowiek uczy się całe życie. Ja też się uczę każdego dnia, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się z innymi. Nauczanie to nie tylko praca, ale też moje hobby. Moje motto? "Nigdy się nie poddawaj!". Bądź wytrwały, śmiało dąż do obranego celu, a na pewno go osiągniesz. Wszystko jest w naszej głowie, wszystko jest możliwe, jeśli tego bardzo chcemy. Bądź zawsze pogodny, a życie będzie łatwiejsze.

Cześć!

Nasza strona jest w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za ewentualne problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z niej.

Pozdrawiamy,
O!Mega Szkoła