O mnie

Jestem…

...nauczycielką wychowania fizycznego, byłą zawodniczką tenisa sklasyfikowaną w pierwszej 10-tce na listach PZT, aktualnie trenerką tenisa z 8-letnim doświadczeniem zarówno w pracy z dziećmi jak i z dorosłymi. Oprócz tenisa moim hobby są również: jogging, piłka siatkowa oraz podróże.

W szkole O!Mega…

...jestem odpowiedzialna za prawidłowy rozwój motoryczny wśród dzieci i za pomocą urozmaiconych ćwiczeń fizycznych na lekcjach wychowania fizycznego oraz na zajęciach tenisowych postaram się zaszczepić wśród dzieci chęć do ruchu i zabaw na świeżym powietrzu.

Z wykształcenia…

...ukończyłam studia magisterskie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz na kierunku Sport w AWF w Poznaniu. Jestem licencjonowaną trenerką tenisa II klasy, trenerką przygotowania fizycznego, instruktorką piłki siatkowej, instruktorką narciarstwa oraz sędzią regionalnym w tenisie.

Z PRZEKONANIA

...uważam, że każde dziecko ma w sobie ukryte talenty, a ja będę próbowała odkryć w każdym z nich te z dziedziny sportu. Jestem zwolenniczką "walki do końca"; nie poddawania się oraz zasady mówiącej o tym, że porażki uczą najwięcej. Moje motto na zajęciach "Trening czyni mistrza":).

Cześć!

Nasza strona jest w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za ewentualne problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z niej.

Pozdrawiamy,
O!Mega Szkoła