O mnie

Chciałabym powiedzieć…

......że nie lubię mówić o sobie. Uważam, że każda nasza cecha, o której myślimy, że ją posiadamy, powinna zostać potwierdzona w opinii drugiej osoby. Cieszę się zatem, kiedy znajomi mówią, że mam poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów. Największą frajdę sprawia mi jednak to, kiedy przyjaciele doceniają atmosferę w moim rodzinnym domu i ze smakiem pałaszują dania, które dla nich z chęcią przygotowuję.

W szkole O!Mega…

...cieszę się, że mogę należeć do zespołu pedagogów, który ma jasno zdeklarowane cele dydaktyczne i środki ku ich realizacji. Imponuje mi to, że przyjazna atmosfera, która tutaj panuje, nie jest usprawiedliwieniem dla braku wyników. I odwrotnie ? dobre wyniki nie dają satysfakcji, gdy osiągane są kosztem dużego stresu. Tak właśnie rozumiem ideę szkoły demokratycznej.

Z wykształcenia…

...jestem absolwentką historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Sfera moich zainteresowań naukowych to przede wszystkim historia kobiet XIX i XX wieku, oraz historia Ukrainy. Ukończyłam także studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Z przekonania…

...jestem wierna maksymie, że nie ma swojego bez obcego. Tylko przeglądając się w innych kulturach możemy powiedzieć cokolwiek na swój temat. Zrozumiałam to wtedy, gdy wśród moich najbliższych znajomych zaczęli pojawiać się cudzoziemcy.

Cześć!

Nasza strona jest w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za ewentualne problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z niej.

Pozdrawiamy,
O!Mega Szkoła