O mnie

Po godzinach…

...pochłaniam książki i jeżdżę na rowerze. Uwielbiam podróże, te małe i te duże. Zastanawiam się nad kursem tańca i marzę o skoku ze spadochronem.

W szkole O!Mega…

... staram się być jak najlepszym przyjacielem-mentorem dzieci młodszych. Nakierowuję, wspieram i pocieszam, najróżniejszymi metodami inspiruję do samodzielnego testowania i odkrywania zainteresowań oraz zdobywania wiedzy. Z najwyższą czujnością i radością towarzyszę dziecku w stawaniu się "ekspertem" w ulubionych dziedzinach, bo nic nie sprawia większej przyjemności jak bycie kompetentnym! 🙂

Z wykształcenia…

... pedagog. Ukończyłam studia magisterskie na rodzimej uczelni im. Adama Mickiewicza, na kierunku pedagogika, edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Udało mi się również uzyskać dyplom studiów podyplomowych, który daje mi możliwość nauczania języka angielskiego w najmłodszych grupach wiekowych.

Z przekonania…

...zwolenniczka naturalnego rozwoju dziecka. Poszanowanie dla indywidualności to podstawa. Współpracę powinna przede wszystkim cechować atmosfera zrozumienia. Aby taka stworzyć, trzeba zgłębić każdą sferę rozwoju dziecka i wspierać, a nie napierać.

Cześć!

Nasza strona jest w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za ewentualne problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z niej.

Pozdrawiamy,
O!Mega Szkoła